РІШЕННЯ № 1010 від 26 липня 2018 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Помірецька,20а Янів І.С.

                                     УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 26 липня 2018 р.             № 1010

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по вул.Помірецька,20а

Янів І.С.

            Розглянувши заяву Янів Ігоря Степановича,Витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №129985668 від 06.07.2018р., керуючись ст.ст. 12,118,123 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                                                                                                        В  И  Р   Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл Янів Ігору Степановичу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0840 га по вул. Помірецька,20а для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, з подальшою передачею земельної ділянки у власність, за рахунок земель міської ради, не наданих  у власність чи  користування.     
  2. Янів І.С. звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії                   Ю.Наконечний).

                                                                                                Міський голова                                                  А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту