РІШЕННЯ № 1049 від 26 вересня 2018 року Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0014 га по вул. Суховоля,56 та надання у користування на умовах оренди ТзОВ «Ліана»

                                        УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

( СОРОК П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 26 вересня 2018 року                 № 1049

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

площею 0,0014 га по вул. Суховоля,56

та надання у користування на умовах

оренди ТзОВ «Ліана»

  

Розглянувши заяви ТзОВ «Ліана», проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись ст.ст. 12, 124, 186 Земельного кодексу України, п. 34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”,   міська рада

                                                                                                                       В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер 4611500000:02:003:0022) площею0,0014 га по вул. Суховоля,56 Товариству з обмеженою відповідальністю «Ліана».

1.1. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «Ліана» у користува-ння на умовах оренди земельну ділянку (кадастровий номер 4611500000:02:003:0022) площею 0,0014 га по вул. Суховоля,56 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (обслуговування готельно-оздоровчого комплексу) за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, терміном на 2 роки.

  1. ТзОВ «Ліана» надану згідно цього рішення    в оренду земельну ділянку   використовувати  за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці  (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.                                                                                                                                               
  2. Контроль за сплатою орендної плати покласти на відділ землекористування міської ради та Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.                                                  
  3. ТзОВ «Ліана» зареєструвати право оренди землі в Державному реєстрі речових прав нерухомого майна.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою(Наконечний Ю.О.).         

 

 

                                                                                                Міський голова                                                      А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту