РІШЕННЯ № 1175 від 20 грудня 2018 року Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,0777 га по вул. Шевченка,17 Дурбаку Ромну Володимировичу

                                     УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20 грудня 2018 р.                               № 1175

 

Про надання земельної ділянки   

в користування на умовах оренди

площею 0,0777 га по вул. Шевченка,17

Дурбаку Ромну Володимировичу  

   

Розглянувши заяву Дурбака Р.В.,  витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 05.12.2018 року № 148201963, керуючись ст.ст. 12,93,120,123 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                  В  И  Р  I  Ш  И  Л  А : 

  1. Надати  Дурбаку Роману Володимировичу  у користування на умовах оренди земельну ділянку площею 0,0777 га по вул.Шевченка,17 (кадастровий номер земельної ділянки – 4611500000:01:011:0028) для будівництва багатоквартирного житлового будинку категорія земель – землі житлової та громадської забудови, терміном на 3 роки, за рахунок земель, що були в користуванні Дюк Роксолани.
  2. Дурбаку Р.В.використовувати надану  земельну ділянку за цільовим призна-ченням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї), дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  3. Контроль за сплатою орендної плати покласти на відділ землекористування міської ради та  Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.
  1. ДурбакуР.В. зареєструвати  право оренди  землі в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. 
  1. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань   землекористування, містобудування   та благоустрою (Ю. Наконечний).    

 

                                                                                Міський голова                                                        А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *