РІШЕННЯ № 1236 від 28 лютого 2019 року Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Лісному М.І.

                                       УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(П’ЯТДЕСЯТ ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 28 лютого 2019 р.             № 1236

Про відмову в наданні  дозволу  

на виготовлення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

Лісному М.І.      

           Розглянувши     заяву Лісного Михайла Ігоровича     учасника   бойових дій   (посвідчення серія ЮА №014553 від  30.04.2015року), керуючись  ст.ст.12, 116,118,122 Земельного  кодексу України, беручи до уваги рішення Трускавецької міської ради № 233 від 21.12.2011 року «Про затвердження містобудівної документації «Коригування Генерального плану міста – курорту Трускавець», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

                                                                                                                            В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Відмовити Лісному Михайлу Ігоровичу в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0800 га по вул. Роксолани для будівництва індивідуального житлового будинку, в зв’язку з невідповідністю місця розташування   земельної ділянки, вказаної заявником на графічному матеріалі, вимогам Генерального плану міста Трускавця (земельна ділянка, вказана заявником на графічному матеріалі доданому до клопотання визначена під санаторно-курортні заклади відпочинку та туризму).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Ю.Наконечний).

                                                                                              Міський голова                                                    А.Кульчинський

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту