РІШЕННЯ № 1247 від 28 лютого 2019 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення Гарванко С.В.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

(ПЯТДЕСЯТ ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 28 лютого 2019 року                   № 1247

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки по зміні цільового

призначення Гарванко С.В.  

    Розглянувши заяву Гарванко Світлани Василівни, беручи до уваги рішення міської ради № 693 від 12.10.2017 року « Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг) », керуючись   ст. ст.12, 20, 123   Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні міська рада

                                                                                                                       В  И  Р   Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл Гарванко Світлані Василівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,2281 га по вул. Данила Галицького з « будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування» на « будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» за рахунок земель, що перебувають в користуванні на умовах оренди в Гаванко С.В. на підставі договору оренди землі від 06липня 2006року року    № 040644600082 (зі змінами).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії (Ю.Наконечний).

                                                                                         Міський голова                                                  А.Кульчинський

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *