РІШЕННЯ № 1593 від 18 грудня 2019 року Про поновлення терміну договору оренди землі ПрАТ «Трускавецькурорт» площею 0,2953га по вул. Суховоля,64

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

(ШІСТДЕСЯТ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ) 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 18 грудня   2019   року                   № 1593

 

 

Про поновлення терміну договору оренди

землі ПрАТ «Трускавецькурорт»

площею 0,2953га по вул. Суховоля,64

Розглянувши заяви ПрАТ «Трускавецькурорт», керуючись ст.ст.12,93,122   Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

                                                                                                                    В И Р I Ш И Л А:

  1. Поновити Приватному акціонерному товариству «Трускавецькурорт» договір оренди землі   строком на 3 роки площею 0,2953га на вул. Суховоля, 64 кадастровий номер 4611500000:02:003:0006, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, обслуговування і функціонування будинку поліклініки, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель, що перебувають у користуванні Приватного акціонерного товариства «Трускавецькурорт» на умовах оренди.
  2. Юридичній особі, якій поновлено договір оренди землі   згідно цього рішення, використовувати її за цiльовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельних ділянках (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї), дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  3. Юридичній особі, якій поновлено договір оренди землі згідно цього рішення, заборонено споруджувати об’єкти в межах червоних ліній вулиць.
  4. Юридичній особі, якій поновлено договір оренди землі, звернутися в Державну реєстраційну службу щодо державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії Ю.Наконечний).

  

                                                                                  Міський голова                                                     А.Кульчинський  

Залишити відповідь

Перейти до вмісту