УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24 грудня   2015 року               № 54

                 

Про надання дозволу

на виготовлення документацій із

землеустрою.  

      

       Розглянувши заяви юридичних та фізичних осіб , керуючись   ст.ст.12,20, 78,93, 121, 120, 123 Земельного кодексу України, ст.ст. 7,8,31 Закону України «Про оренду землі», Додатком 8 Порядку ведення Державного земельного кадастру, Законом України “Про землеустрій”, містобудівною документацією «Корегування Генерального плану міста – курорту Трускавець», затвердженою рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року, Законом України «Про курорти», та керуючись п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   міська рада

В И Р I Ш И Л А:

 

     1. Дати дозвіл Топоровичу Анатолію Даниловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,3669 га по вул. Роксолани з « для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування»(будівництво готелю курортного типу) на « для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з громадськими приміщеннями» (категорія земель – землі житлової та громадської забудови), за рахунок земель, що перебувають в користуванні на умовах оренди в Тодоровича Анатолія Даниловича.

2. Дати дозвіл Дочірному підприємству Закритого Акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» «Гідрогеологічне підприємство «Укргеокаптажмінвода» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,5364 га. по вул. Стебницькій,75   під обслуговування нежитлових будівель, (категорія земель – землі житлової та громадської забудови) для надання в користування на умовах оренди , за рахунок земель Трускавецької міської ради, не наданих у власність та користування , які були в користуванні на умовах оренди в ДП ЗАТ ЛОЗПУ «Укрпрофоздоровниця» ГП «Укргеокаптажмінвода».

3. Відкласти питання про надання дозволу Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.57га по вул.І.Франка,29 для будівництва та обслуговування санаторно оздоровчого закладу.

 

 

 

 

   4. Дати дозвіл Коржу Дмитру Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення з «будівництва та обслуговування готелю курортного типу» на « будівництво та обслуговування житлового будинку» площею 0,1790 га по вул.Карпатській за рахунок земель , що перебувають в користуванні Коржа Д.М. .

   5. Дати дозвіл Приватному акціонерному товариству «Трускавецькурорт» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,2474 га по вул. Суховоля,7, кадастровий номер 4611500000:01:005:0004 для будівництва та обслуговування санаторно-оздоровчих закладів, категорія земель –землі оздоровчого призначення, на три земельні ділянки:

                – площею 0,1384 га (будівля на вул. Суховоля,3);

– площею 0,0850 га (будівля на вул. Суховоля,7);

               – площею 0,0240 га (будівля на вул. Суховоля,5)

за рахунок земель що перебувають у постійному користуванні Приватного акціонерного товариства «Трускавецькурорт», наданої для будівництва та обслуговування санаторно-оздоровчих закладів (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права, виданий реєстраційною службою Трускавецького міського управління юстиції Львівської області 03.11.2015 року).

6. Юридичним та фізичним особам, яким надано дозвіл на виготовлення документації із землеустрою, звернутись до державного кадастрового реєстратора (Управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі Львівської обл.) щодо проведення реєстрації земельної ділянки.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова А.Стародуб).

              

            Міський голова                                                      А.Кульчинський

 

Залишити відповідь