РІШЕННЯ № 437 від 02 березня 2017 року Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у користування по вул.Шевченка ,1 Дутчак І.Д.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ  СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

                                  Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  02 березня 2017 року              №  437

Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у користування  по вул.Шевченка ,1 Дутчак І.Д.

          

Розглянувши заяву Дубчак І.Д. ,технічну документацію із  землеустрою щодо встановленні (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись ст.ст. 12, 120, 123 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                      В  И  Р  I  Ш  И  Л  А :

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (кадастровий номер – 4611500000:01:011:0048) площею 0,0858 га по вул.Шевченка,1 Дутчак Івану Дмитровичу.                                                                                                                                                                                  

    1.1. Надати Дутчаку Івану Дмитровичу у користування на умовах оренди      земельну ділянку (кадастровий номер-4611500000:01:011:0048) площею 0,0858 га по вул.Шевченка,1   для  будівництва та обслуговування  санаторно-оздоровчих закладів (обслуговування нежитлової будівлі)  терміном на 3 роки за рахунок земель Трускавецької міської ради, не наданих у власність та користування , категорія земель –землі оздоровчого призначення.

     2. Дутчак І.Д.  передану згідно цього рішення   земельну ділянку у користування на умовах оренди  використовувати  за цiльовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці  (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї), дотримуватися вимог Земельного кодексу України.

     4. Управлiнню  Держгеокадастру в Дрогобицькому районі Львівської області    забезпечити архiвне зберiгання документації із землеустрою.

     5. Дутчак І.Д.  зареєструвати право оренди землі в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.  

     6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (А.Стародуб).    

              

          Міський  голова                                                          А.Кульчинський      

 

Поіменне голосування

Залишити відповідь

Перейти до вмісту