РІШЕННЯ № 822 від 01 березня 2018 року Про введення посади асистента вчителя у НВК «СЗШ №2-гімназія»

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ТРИДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                                                                              

від 01 березня 2018 року                 № 822


Про введення посади

асистента вчителя у

НВК «СЗШ №2-гімназія»

 

Керуючись ст.ст. 19, 20 Закону України   «Про освіту», ст. 25 Закону України «Про загальну середню освіту» , Законом України «Про місцеве самоврядування», постановою Кабінету Міністрів України від 15.08.2011року № 872 «Про затвердження порядку організації інклюзивного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах», наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 № 1205 «Про затвердження Типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів» та з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту за місцем проживання, їх соціалізацію та інтеграцію в суспільство, враховуючи висновок постійної комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна, постійної комісії з питань освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, санаторно-курортної сфери та молодіжної політики, міська рада

                                                                                                                                             В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Директору НВК «СЗШ №2-гімназія» Гудзеляку Р.З. ввести з 01.03.2018 року до штатного розпису навчального закладу посаду асистента вчителя з розрахунку 0,5 шт. од. на один інклюзивний клас.
  1. Бухгалтерії відділу освіти Трускавецької міської ради здійснювати оплату асистенту – вчителя відповідно до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від15.04.1993р. № 102.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, санаторно-курортної сфери та молодіжної політики (І.Стасика).

      

                                                                                         Міський голова                                                     А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *