УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ТРИДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 01 березня 2018 р.             № 846

Про надання  дозволу  на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

площею 0,0491 га по вул. Сагайдачного,7а

Пупіну З.М. та Купич Я.Л.       

Розглянувши заяву Пупіна Зеновія Мирославовича та Купич Ярослава Львовича, беручи до уваги Договір купівлі-продажу приміщення №299-БК, виданого 12.03.2002 року товарною біржею «Український центр спеціалізованих аукціонів», Договір купівлі-продажу № 2258 від 23.07.2004 року та Договір купівлі-продажу 1/3 ідеальної частки нежитлової будівлі від 29.12.2017 року № 1341, керуючись ст.ст.12, 120, 123 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                    В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл  Пупіну Зеновію Мирославовичу та Купич Ярославу Львовичу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0491 га по вул. Сагайдачного,7а для надання в спільне часткове користування на умовах оренди для обслуговування магазину-бару, за рахунок земель, що перебували в користуванні Пупіна З.М.та Мацана І.Й.
  2. Пупіну З.М. та Купич Я.Л., яким надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( А.Стародуб).

   

                                                                                  Міський голова                                                       А.Кульчинський

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту