РІШЕННЯ № 997 від 26 липня 2018 року Про надання земельної ділянки площею 0,1681 га по вул. Мазепи,31-В в користування на умовах оренди Наконечному М.В.

                                        УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 26 липня 2018 р.            № 997

Про надання земельної ділянки

площею 0,1681 га по вул. Мазепи,31-В

в користування на умовах оренди

Наконечному М.В.

          Розглянувши заяву Наконечного Матвія Володимировича від імені та в інтересах якого діє батько як законний представник , Наконечний Володимир Осипович (рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №148 від 19.07.2018р.) , Договір дарування нежитлової будівлі 12.04.2018р.,Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 08.06.2018р. №126968870, керуючись ст.ст. 12, 20, 123 Земельного кодексу України,  п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                                 В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Надати Наконечному Матвію Володимировичу земельну ділянку (кадастровий  номер – 4611500000:07:003:0048) площею  0,1681га по вул.Мазепи,31-В у користування на умовах оренди для розміщення та експлуатації основних ,підсобних допоміжних будівель та споруд підприємств переробної,машинобудівної та іншої промисловості, ведення виробничої діяльності, категорія земель – землі промисловості за рахунок земель, що перебували в користуванні на умовах оренди Наконечного Володимира Осиповича терміном на 5 років .
  2. Наконечному М.В. використовувати надану  земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї), дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  1. Контроль за сплатою орендної плати покласти на відділ землекористування міської ради та  Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.
  2. Наконечному В.О. від імені Наконечного Матвія   Володимировича за нотаріальною згодою матері (Наконечної Г.Я) укласти договір оренди землі та зареєструвати право оренди землі в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

           

                                                                                          Міський голова                                                А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *