25 лютого – засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємства та комунальної власності і майна

Початок о 14.00 год.

На розгляд комісії виносяться питання:

– Про виконання Про­грами соціально-економічного та культур­ного розвитку міста Трускавця за 2018 рік та затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця на 2019 рік.

   Доповідає: М.Р.Заверюха – начальник відділу планування та інвестицій.

– Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів міського бюджету на 2019-2020 рр.

Доповідає: Ільницька В.Я. – начальник управління праці та соціального захисту населення.  

– Про затвердження міської цільової Програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019 рік.

 Доповідає: Несенюк В.О. – начальник 7-ДПРЧ.                                         

– Про передачу електричного котла NAVIEN з балансу комунального підприємства «Парк Курортний» на баланс управління комунальної власності Трускавецької міської ради.

– Про внесення змін до відомостей про комунальне підприємство «Трускавецьвода» Трускавецької міської ради, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Доповідає: Сегер О.Я.- начальник управління комунальної власності.

– Про надання пільг на оплату житла і комунальних послуг для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, прийомних батьків та опікунів/піклувальників на 2019 рік.

Доповідає:  Дребот Л.В. – начальник служби у справах дітей.

– Про внесення змін до показників бюджету м.Трускавець на 2019 рік.

Доповідає: Федоричак М.М. – начальник фінансового управління.

– Про затвердження переліку платних послуг, що надаються в КНП «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради.

Доповідає: Стасик І.С. – головний лікар КНП “Трускавецька міська лікарня” Трускавецької міської ради.

– Про внесення змін до рішення міської ради № 41 від 24 грудня 2015 року “Про затвердження міської цільової соціальної програми роботи з сім’ями, дітьми та молоддю на 2016-2020 роки”.

– Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту у м.Трускавці на 2015-2019 роки.

Доповідає: Коваль Р.Л. – начальник відділу у справах сім’ї, молоді і спорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *