«Організація освітнього процесу в навчальних закладах із застосуванням технологій дистанційного навчання» для вчителів історії та географії Трускавецької ТМГ

  IMG 7213IMG 721421.04. центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено навчання «Організація освітнього процесу в навчальних закладах із застосуванням технологій дистанційного навчання» для вчителів історії та географії Трускавецької ТМГ.

  Консультант ЦПРПП Гаврилик Ж.І. у своєму виступі наголосила на тому, що пріоритети тепер чіткіші, час цінніший, а дистанційна робота стала новою можливістю випробувати сили в новому форматі викладання та знайти спосіб, як реалізувати традиційні підходи через монітор комп’ютера.

 Педагоги мали можливість ознайомитися з досвідом роботи вчителя історії СЗШ №3 Богуцької Тетяни Олексіївни та вчителя географії НВК «СЗШ №2-гімназія» Ключник Галини Володимирівни під час дистанційного навчання, які зуміли опанувати нові інструменти, навчитися, адаптуватися до змін, проявляти гнучкість, знаходити креативні рішення.

 Напрацьовано алгоритм роботи, зокрема, з освітніми ресурсами : «Всеосвіта», «На урок»,You Tube, Всеукраїнська школа онлайн для 5-11 класів, Каталог електронних освітніх ресурсів. Контрольні роботи проводяться у форматі онлайн-тестів з обмеженням у часі, за допомогою Інтернет-ресурсів. На синхронних заняттях часто використовують інтерактивні прийоми, практикуючи роботу в малих групах (активуючи кімнати breakout rooms відповідних сервісів відео-конференцій). Така форма роботи з інноваційними інструментами отримала багато позитивних відгуків від колег, які діляться своїми знахідками та родзинками.