У Львівській обласній прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів області за участі представників державної влади.

 У нараді взяли участь голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький та керівники правоохоронних органів регіону.

 «Упродовж поточного року діяльність правоохоронних органів регіону здійснювалася з огляду на стан законності, вимог суспільства, і, перш за все, була направлена на протидію злочинності в регіоні; зокрема, таким її проявам, як зростання окремих категорій злочинів, знищення лісу, розкрадання бюджетних коштів, хабарництво тощо», – наголосив керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко, розпочинаючи координаційну нараду керівників органів правопорядку регіону.

 На нараді відзначили позитивні здобутки, яких досягнули спільною та злагодженою роботою правоохоронців за поточний період 2021 року.

 Завдяки вжитим скоординованим заходам вдалось стабілізувати криміногенну ситуацію в регіоні, рівень злочинності зменшився і є нижчим від загальнодержавного. Утричі зросла результативність роботи щодо протидії організованій злочинності, виявлення та розкриття кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним збутом наркотичних засобів та психотропних речовин, корупції, злочинів у бюджетній системі, земельній сфері та у сфері використання електронно-обчислюваних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку.

 Також під час заходу його учасники окреслили системні проблеми, зокрема щодо виявлення, припинення та розкриття правопорушень на таких пріоритетних напрямках як боротьба з корупцією та наркозлочинністю, злочинів у бюджетній та земельній сферах, а також проти довкілля.

 Керівник обласної прокуратури акцентував на стані запобігання, виявлення та припинення кримінальних правопорушень, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 «Перед правоохоронними органами стоять важливі завдання – забезпечити належний контроль за видачею та використанням сертифікатів про вакцинацію, та запобігти можливим правопорушенням у цій сфері. Спільних узгоджених заходів потребує питання надання правової оцінки законності використання коштів, виділених на реалізацію державних гарантій медичного обслуговування населення та боротьбу з пандемією коронавірусної хвороби», – звернув увагу присутніх Антон Войтенко.

 Під час обговорення усіх проблемних питань учасники наради надали свої конструктивні пропозиції, які стали основою для прийняття комплексу додаткових узгоджених заходів для зміцнення законності та протидії злочинності на Львівщині.

Перейти до вмісту