ФК «Вікторія» та дитячий садочок «Зірочка» отримали подарунки від партнерів з німецької Землі Ватлінген

  Як повідомлялося раніше, у Трускавці перебувала делегація представників Землі Ватлінген. Окрім підписання другої частини угоди про партнерство, члени делегації відвідали ФК «Вікторія» та подарували форму для дорослого складу гравців команди. «Це для нас було великою несподіванкою та приємним сюрпризом, – розповідає Володимир Пуровець, тренер ФК «Вікторія», – ми дякуємо нашим партнерам дза подарунок, це мотивуватиме нас на нові перемоги», – додає він.   

  Також отримали подарунок вихованці дитячого садочку «Зірочка», їм представники Ватлінгену подарували розвиваючу іграшку сухий басейн. У садочку активно впроваджують інклюзивну освіту, власне, за цим напрямком між Трускавцем та Землею Ватлінген вже реалізовано проект обміну фахівцями та досвідом.

  «Минулого разу таку ж іграшку отримав садочок «Теремок», а ДНЗ «Ялинка» – інтерактивну дошку. Наші партнери акцентують на тому, що діти – це майбутнє і тому необхідно забезпечити їм належне виховання та освіту. Ці подарунки – приватна ініціатива членів делегації, вони придбані за їхні власні кошти. Сьогодні ми розглядаємо можливість освітнього обміну школярами між Трускавцем та Землею Ватлінген. Чи не основною умовою такого проекту є знання німецької мови. На жаль, в місті дуже мало дітей, які вивчають німецьку. Батьки надають перевагу вивченню польської, бо орієнтовані на польські вузи. Шкода, бо Німеччина теж дуже перспективний та цікавий напрямок», – зауважила Наталя Скибак, начальник управління розвитку міста.   

    Нагадаємо, співпраця між Трускавцем та Ватлінгеном відбувається завдяки фінансуванню ТЗоВ Engagement Global та програми німецького уряду «Партнерство між містами. Швидкий запуск. Україна». У рамках цього партнерства вже реалізовано кілька спільних проектів, а це: розробка Стратегії Трускавецького субрегіону, обмін досвідом та фахівцями у галузі водопостачання міста та в галузі освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *