На вихідних погода погіршиться – обережно на дорозі!

Шановні мешканці та відпочиваючі гості міста!

Відповідно до інформації Львівського регіонального центру з гідрометеорології (Львівський РЦГМ) на найближчі кілька днів із збереженням на вихідні дні у Львівській області та місті прогнозується стрімке погіршення погодних умов спричинене дощовою погодою зі снігом, місцями випаде мокрий сніг, на дорогах особливо зранку місцями туман з видимістю 100-150 м.

На дорогах області та міста прогнозується ожеледиця.

Температура повітря на вихідні складе вночі 0 – 6° морозу, вдень від 1° морозу до 4° тепла.

Звертаємося до мешканців міста з проханням дотримуватися елементарних правил безпечної поведінки, особливо на автошляхах.

Водіїв та власників транспортних засобів закликаємо негайно перейти на зимову гуму.

УВАГА! ОЖЕЛЕДИЦЯ!!! ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ОЖЕЛЕДИЦІ.

  • Не прогулюйтеся з самого краю проїжджої частини дороги. Це небезпечно завжди, а на слизьких дорогах особливо. Можна впасти та потрапити на дорогу, автомобіль може виїхати на тротуар.
  • Не перебігайте проїжджу частину дороги під час ожеледиці. В ожеледицю значно збільшується гальмівний шлях автомобілів і падіння перед автомобілем, що рухається, може призвести, в кращому разі, до каліцтва, а то і до загибелі.
  •  Обходьте металеві кришки люків. Як правило, вони вкриті льодом. Крім того, вони можуть бути погано закріплені і перевертатися, що додає небезпеки травмувань.
  • Що робити, якщо ж  ви впали?….. якщо через деякий час відчули біль у голові, в суглобах, нудоту, побачили, що утворилися пухлини – терміново зверніться до лікаря в травмпункт, інакше можливе виникнення ускладнень з неприємними наслідками.
  • Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо старих будинків з похилим дахом), що виступають на архітектурних частинах будинків та великих деревах. Пересуваючись містом у період танення льоду, слід бути особливо уважним, проходячи повз будинки чи біля високих дерев, спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів.  По можливості необхідно триматись на безпечній відстані від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху. Ні в якому разі не заходити за спеціальні огорожі поблизу будинків чи дерев.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту