Права свої знай – та про правила й обов’язки не забувай»

 8 листопада у середній загальноосвітній школі № 3 м.Трускавця заступник начальника відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Галина Кітраль та дирекція цього навчального закладу організували    й провели заняття-тренінг з учнями 9-х класів на тему: « Права свої знай        та про правила й обов’язки не забувай».

            Під час проведення тренінгу, учнів ознайомили з правами дитини в Україні та механізмом їхньої реалізації на внутрішньодержавному рівні, основними міжнародними документами, що захищають права дитини. 

Крім того, Галина Кітраль провела з учнями правову вікторину «Чи знаю я зміст Конвенції ООН про права дитини», мозковий штурм «Коменданська година» та конкурс «Юридичний марафон».

         Після обговорення заняття-тренінгу, учні обмінялися своїми думками       та міркуваннями, навчилися висловлювати судження про захист прав людини та дитини, зрозуміли важливість дотримання своїх прав та обов’язків та залишилися задоволені.

         Нагадуємо, що Трускавецьке бюро правової допомоги знаходиться          за адресою:  м. Трускавець , вул. Данилишиних, 62 (район міської лікарні).

Графік роботи: понеділок-п’ятниця

                            з 08:00 до 17:00

Тел.: (03247)-5-05-30;  моб.: 099-29-63-194.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *