Пройде перевірка готовності системи оповіщення

 Шановні мешканці та гості м. Трускавець! З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 18 березня 2020 року в період з 14:50 год. до 14:55 год. департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації буде проводитися навчальне оповіщення населення міста Трускавця за сигналами цивільного захисту.

 Будуть увімкнені електросирени та будуть передаватись повідомлення для населення через засоби телебачення та радіомовлення.

 Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту “Увага всім”. Почувши його негайно увімкніть гучномовці проводового радіомовлення, налаштуйте ефірні радіоприймачі на хвилю “Твоє радіо” на частоті 101,4 МГц в ФМ-діапазоні, цифрове телебачення в мережі Т2 («Національна суспільна телерадіокомпанія України» та цифрова телевізійна мережа телеканалу «Перший Західний»).

 У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *