Водопостачання міста стабілізовано

 Відрегульовано подачу води на Трускавець, мешканці та санаторії й установи отримують воду стабільно. Про це на понеділковій нараді повідомив заступник директора ТОВ «Трускавецький водоканал» Мирон Мицько.
  Нагадаємо, що минулого тижня, у зв’язку з сильними опадами виникли перебої у водопостачанні в місті. Головні причини: неможливість експлуатації питного озера через каламутність води та низький тиск води з Гірнянського водозабору.
В результаті переговорів з Дрогобицьким водоканалом, а також можливістю забору води з питного водосховища, водопостачання Трускавця відновлене в повному обсязі.
  Як зазначив Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця місто працює над питанням водопостачання системно і вже є чималі напрацювання. Трускавець, рамках співпраці з німецькими партнерами за кошти Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини, розробляє проєкт фільтраційної станції. “Це дозволить місту не переривати експлуатацію питного водосховища, а відтак водопостачання Трускавця не залежатиме від Дрогобича чи погодних умов”, – наголосив Андрій Кульчинський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *