Забудовнику відмовили у розробці детального плану території на Помірецькій, 6

На засіданні виконавчого комітету Трускавецької міської ради прийняли рішення відмовити в розробці детального плану території на вулиці Помірецькій, 6, що неподалік міського водосховища. Забудовник звернувся з заявою про розробку  плану на будівництво чотириповерхового будинку. Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця, зауважив, що  місцевість де планується будівництво призначається для садибної забудови, що означає не більше 3 поверхів включно з мансардою. Відповідне рішення, щодо обмеження поверховості, було прийняте депутатами на сесії Трускавецької міської ради. “Переконаний, що будівництво більших будинків там не припустиме. Такі критерії, очевидно, що будуть враховані й при остаточному затвердженні зонування на сесії міської ради”, – зазначив Андрій Кульчинський. Заявникові порекомендували звернутись з заявою повторно, з урахуванням зауважень членів виконкому і, відповідно, зменшити поверховість.

Також на засіданні прийняли рішення про присвоєння адрес: житловому будинку, по вул.Річки, 22а у м.Трускавці, на вул.Данилишиних два будинки, та приміщення в нежитловій будівлі  по вул.Мазепи, 23-А.  

Школам та садочкам Трускавця затвердили акти на списання основних засобів. Серед списаних речей: старі меблі, техніка радянських часів.

16 будинків були передані на баланс  новоствореним ОСББ.

Виконком погодив рішення про встановлення автоматичного болларду для запровадження регламентованогоодностороннього заїзду транспорту на вул. Шевченка з перехрестя вулиць Дрогобицька-Бориславська в м.Трускавець. А також надав дозвіл на встановлення дорожнього знаку 3.35. «Стоянка заборонена» по вул.С.Бандери.

Трьом підприємцям продовжили дозволи на розміщення зовнішньої реклами: ТзОВ «Святий Грааль»,  Брутко Л.В. та ФОП Ільчук В.О.

На засіданні заслухали підсумки роботи зі зверненнями громадян за перше півріччя 2016 року. Відтак, за звітній період до міської ради надійшло 1026 звернень громадян, (у І півріччі 2015 року – 664). Порівняно з першим півріччям 2015 року загальна кількість звернень суттєво збільшилася – на 362 звернення. Колективних звернень надійшло 147 (у І півріччі 2015 року – 105). Повторних звернень надійшло 13 (у  І півріччі 2015 року – 5). Із загальної кількості розглянутих звернень позитивно вирішено 611, що становить 59,6 відсотка, – зазначила Лілія Кіндракевич, завідувач відділу організаційного забезпечення діяльності виконкому міської ради. 

Як показує аналіз, суттєво збільшилася кількість звернень з питань соціального захисту – на 151, що пов’язано із зростанням кількості звернень від мешканців міста, які потребують матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення, а також звернень від малозабезпечених громадян та учасників бойових дій у зоні АТО про надання грошової допомоги.

Збільшилася кількість звернень з вуличної торгівлі – на 103, архітектури та містобудування – на 39.

           Зменшилася кількість письмових звернень з питань праці – на 15, житлово-комунального господарства – на 5, транспорту – на 4.

            Особлива увага приділялася вирішенню проблем, з якими зверталися інваліди, ветерани війни, учасники бойових дій в зоні АТО, пенсіонери та інші громадяни, які потребували соціального захисту і підтримки.

            За звітний період згідно розпорядження міського голови на підставі поданих заяв надано матеріальну допомогу 73 малозабезпеченим мешканцям міста на загальну суму 27000,00 грн.

20 соціально-незахищеним мешканцям міста надано грошову допомогу для встановлення квартирних приладів обліку води шляхом перерахунку коштів організації – виконавцю робіт.

            Трускавецька міська рада прийняла рішення № 746 від 31.07.2014р. надавати щомісячну адресну грошову допомогу трускавчанам – учасникам бойових дій у зоні АТО.

            Згідно рішення комісії з надання адресної грошової допомоги мешканцям м.Трускавця, які беруть безпосередньо участь в проведенні антитерористичної операції у І півріччі 2016 року надано щомісячну адресну грошову допомогу 57 трускавчанам – учасникам бойових дій в зоні АТО на загальну суму – 408000,00 грн. за рахунок коштів місцевого бюджету.

            Відповідно до «Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016-2019 роки» у І півріччі 2016 року 20 демобілізованих учасників АТО отримали одноразову грошову допомогу на загальну суму 60000,00грн.

            За рішенням комісії з визначення кола осіб, які потребують матеріальної допомоги для встановлення індивідуальних (автономних) систем опалення у І півріччі 2016 року призначено грошову допомогу на часткову оплату робіт 115 сім’ям на суму 653254,00 грн. за рахунок коштів бюджету розвитку міста.

            Згідно рішення Трускавецької міської ради № 68 від 04.02.2016р. 22 сім’ї, де проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, звільнені від оплати за житло та комунальні послуги.

            Міський голова та його заступники приділяють велику увагу безпосередньому спілкуванню з мешканцями міста під час проведення особистих прийомів, що позитивно впливає на зменшення кількості звернень громадян до органів влади вищого рівня.

            У І півріччі 2016 року на особистий прийом до міського голови звернулося 111 громадян.

            Заявникам надано обґрунтовані відповіді та роз’яснення з порушених питань.     

Залишити відповідь

Перейти до вмісту