Про внесення змін до показників бюджету м. Трускавця на 2016 рік.

Про участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку  у 2016 році проектів управління житлово-комунального господарства і будівництва, управління комунальної власності Трускавецької міської ради, відділу освіти, відділу культури Трускавецької міської ради, КП “Трускавецька міська лікарня”.

Про створення тимчасової контрольної комісії Трускавецької міської ради з питань законності створення Трускавецького об’єднання санаторно-курортних установ профспілок – об’єднання “Трускавецькурорт” та їх правонаступників, а також з питання законності оформлення прав власності на санаторні заклади та інші  об’єкти нерухомості в місті Трускавець.

Про внесення доповнень у рішення міської ради від 24.12.2015 року №40 “Про затвердження Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців м. Трускавця на 2016-2017 рр.”

Про затвердження Порядку надання і виплати одноразової адресної допомоги сім’ям, родичі яких загинули під час проведення антитерористичної операції.

Про внесення змін до рішення Трускавецької міської ради від 04.02.2016р. №75 “Про затвердження міської цільової Програми з фінансування робіт по виготовлені технічної документації житлового фонду на 2016-2017 роки.”

Про розгляд заяви ГО “Футбольний клуб “Зоря-Трускавець” щодо надання приміщення в оренду та встановлення орендної плати.

Про надання земельних ділянок у користуваннях на умовах оренди ПрАТ “Трускавецькурорт”

Про поновлення терміну договору оренди землі.

Про внесення змін до договорів оренди землі.

Про створення конкурсної комісії з визначення виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконання земельних торгів на конкурентних засадах.

Про скасування рішення міської ради №493 від 19.04.2013 року “Про поновлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками суб’єктами комерційної діяльності в межах 1-ї санітарної зони (зони суворого режиму) округу санітарної охороши.

Про продаж земельних ділянок.

Про надання дозволу та відмову в наданні дозволу на виготовлення документації із землеустрою.

Про визначення земельних ділянок для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Про затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок у користування на умовах оренди та припинення постійного права користування земельними ділянками.

Про розірвання договору оренди землі ПП “Діаспора”.

Про затвердження складу комісії з вирішення земельних спорів.

Про присвоєння звання  “Почесний громадянин міста Трускавця.”

Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, у новій редакції.

Про внесення змін у міську комплексну програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх чисельності на 2014-2016 роки

Про затвердження складу комісій з питань поновлення прав реабілітованих, депортованих.

Про внесення змін у рішення міської ради №9 від 18.11.2015 року “Про створення виконавчого комітету Трускавецької міської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.”

Про роботу ТзОВ “Інтертранстур” МПП “Вітязь”, щодо надання послуг на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Трускавець.

Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Трускавця.

Про часткову компенсацію вартості питної води для населення шляхом дотування ТзОВ “Трускавецький водоканал”.

Повторне голосування “Про затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок у користування на умовах оренди та припинення постійного права користування земельними ділянками.”

Про тимчасове припинення (експлуатацію) забору води з питного озера по вул.Городище.

Пропозиція Грабовського С.М. – виключити з проекту рішення пункти щодо погодження технічних документацій землеустрою по поділу земельних ділянок ПрАТ “Трускавецькурорт”

Про затвердження документації із землеустрою, проектів відведення земельних ділянок, надання земельних ділянок у користування на умовах оренди, припинення постійного права користування земельними ділянками.

Перейти до вмісту