Рішення виконавчого комітету № 163 від 12.09.2017р. “Про підготовку та проведення приписки громадян 2001 р.н. до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  12  вересня  2017  року       №  163 


Про п
ідготовку та проведення приписки
громадян 2001 р.н. до призовної дільниці
Дрогобицько-Бориславського об’єднаного
районного військового комісаріату

            Відповідно до ст. 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», п. 1 ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови Львівської ОДА від 21.08.2017 № 768/0/5-17 «Про підготовку та проведення приписки громадян України до призовних дільниць області у 2018 році».

             З метою своєчасного, організованого, якісного проведення приписки юнаків 2001 року народження до призовної дільниці, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Забезпечити підготовку приписки громадян  2001 р.н., до призовної дільниці та провести її у приміщенні призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського ОРВК за адресою:  м. Дрогобич, вул. Сагайдачного, 63.

Медичний огляд юнаків, які підлягають приписці, провести з 2 січня по  30 березня 2018 року.

 1. Керівникам підприємств, установ, організацій та навчальних закладів, головам ОСББ спільно з відділом державної реєстрації міської ради (п.Лужаниця Т.П.):

           2.1. До 1 листопада 2017 року надати списки громадян 2001 року народження, які підлягають приписці до призовної дільниці до Дрогобицько-Бориславського ОРВК.

2.2. Забезпечити своєчасну явку юнаків на призовну дільницю військкомату в дні та години з документами, вказаними у розпорядженнях. Видати виробничі характеристики згідно зразків запиту та довідки про сім’ю призовника.

2.3. Після закінчення приписки, звірити охопленість усіх юнаків 2001 р.н. припискою, а також наявність у них військових документів за списком Д-1.

 1. Головному лікарю КУ «Трускавецька міська лікарня»:

3.1. До 1 грудня 2017 року передати в Дрогобицько-Бориславський ОРВК амбулаторні та диспансерні карти Ф-025-1/У і Ф-025/0 на всіх юнаків 2001 року народження, а також списки осіб, які  знаходяться на диспансерному обліку з приводу нервово-психічних, шкіряно-венеричних, інфекційних захворювань, трахоми, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів, суглобів.

3.2. Для проведення стаціонарного обстеження призовників в лікувальній установі виділити необхідну кількість ліжок, встановити суворий контроль за їх використанням, призначити лікарів, що відповідають за якість і терміни стаціонарного обстеження.

3.3. Провести юнакам безкоштовне рентгенівське (флюорографічне) обстеження органів грудної клітини, аналіз  крові, сечі, ЕКГ та інші обстеження. Визначити юнакам групу і резус крові.

 1. Керівникам підприємств, установ, організацій сприяти у виділенні Дрогобицько-Бориславському військкомату на період підготовки і проведення приписки з 1 грудня  2017 року по 28 лютого 2018 року:

– ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування» (п.Козявкін В.І.);

– Спеціалізований трускавецький санаторій «Батьківщина» (п. Ченцов В.Г.)

скерувати по одному працівнику, із збереженням їх середньомісячного заробітку за місцем праці.

4.1. У випадку не виділення працівників підприємствами, організаціями і т. ін. названими в п. 4 цього рішення, дозволити військовому комісару Дрогобицько–Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату залучати з вищевказаних підприємств і організацій військовозобов’язаних на цей період.

 1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради прийняти активну участь в роботі з молоддю на призовній дільниці.
 2. Рекомендувати військовому комісару Дрогобицько-Бориславського ОРВК  до  1 грудня  2017 року разом з директором КП «Трускавецьжитло», начальниками відділів кадрів підприємств, учбових закладів і комендантами гуртожитків провести інструктивне заняття з питань приписки, забезпечення необхідними документами юнаків, які підлягають приписці.
 3. Трускавецькому ВП Дрогобицького ВП ГУ НП України у Львівській області:

7.1. Проводити розшук осіб, які  ухиляються від приписки до призовної дільниці, забезпечити їх явку на призовну дільницю.

7.2. Надати у Дрогобицько-Бориславський ОРВК до 01.11.2017 року списки осіб 2001 р.н., які  притягались до кримінальної  відповідальності, знаходяться під слідством, судом, викликались в органи міністерства внутрішніх справ за  анти суспільну  поведінку, зловживання алкоголем і наркотичними речовинами.      

 1. Рекомендувати керівникам підприємств надати Дрогобицько-Бориславському ОРВК автотранспорт, згідно з заявкою військкомату, для розшуку та забезпечення явки осіб,  які  не з’явились на приписку.
 2. Відділу освіти міської ради виявити осіб, які залишили навчання, мають недостатню фізичну підготовку і не закінчили вивчення предметів початкової військової підготовки, та вжити заходи для подальшого їх навчання в учбових закладах.
 3. Начальнику управління праці та соціального захисту населення міської ради  подати у військкомат списки громадян 2001 р.н., які перебувають на обліку, як інваліди.
 4. Рішення виконкому Трускавецької міської ради № 316 від 27 жовтня 2016 року «Про підготовку і проведення приписки громадян 2000 р.н. до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату» вважати таким, що втратило чинність. 
 5. 12. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

Міський голова                                                                                   Кульчинський А. Б.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *