Рішення виконавчого комітету № 182 від 16.10.2019р. “Про надання ФОП Пасічнику Ю.П. дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м.Трускавці”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 жовтня 2019 року                   № 182 

Про надання ФОП Пасічнику Ю.П.
дозволу на розміщення зовнішньої
реклами у м.Трускавці 

           Відповідно до ст.30 ч.1 п.п.13 «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», та рішення сесії міської ради від 26.03.2019р. № 1261 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Трускавці», розглянувши заяви ФОП Пасічника Ю.П. про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Пасічнику Юрію Петровичу на розміщення зовнішньої реклами – рекламного щита розміром 3м х 6м (двосторонній) по вулиці П.Сагайдачного (поблизу СЗШ №1) терміном на п’ять років.
  2. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Пасічнику Юрію Петровичу на розміщення зовнішньої реклами – рекламного щита розміром 3м х 6м (двосторонній) по вулиці Дрогобицькій (поворот на стоянку ТМР) терміном на 1 рік.
2.1. Термін дії дозволу не буде продовжений у зв’язку з будівництвом житлового комплексу «Імперіал», а рекламний щит закриває фасад будівлі і земельна ділянка необхідна для використання парковки.
  1. Робочому органу:
3.1. видати заявнику дозвіл на розміщення зовнішньої реклами через адміністратора ЦНАП, на підставі рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради;
3.2. надати органам державної податкової служби інформацію про розповсюджувача зовнішньої реклами, якому надано дозвіл.
  1. Фізичній особі-підприємцю Пасічнику Ю.П.:
4.1. укласти з виконавчим комітетом Трускавецької міської ради договір на тимчасове користування місць розташування рекламних засобів.
4.2. забезпечити рекламні засоби маркуванням із зазначенням на каркасі рекламного засобу найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номера його телефону, дати видачі дозволу та строку його дії.
4.3. слідкувати за естетичним виглядом носіїв зовнішньої реклами.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Ткаченка.

Міський голова                                                                                          А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *