Болеслав Петровський – за значний вклад у соціально-економічний розвиток міста-курорту Трускавця (рішенням сесії N251 від 17.12.2003 р.)

 Петровський Болеслав Денисович.

 Народився 14 грудня 1936 року в с.Дубровка Полонського району, Хмельницької області в багатодітній сім’ї службовця. Дитинство і юнацькі роки провів на Житомирщині в с.Карпівці Чуднівського району, де закінчив середню школу. Служив в армії.

 Освіта вища економічна і вища політична: закінчив Львівський державний університет ім.І.Франка, економічний факультет та Вищу партійну школу при Цк КПРС в м.Москві, факультет політології. Кандидат екнонмічних наук, має 27 друкованих наукових праць, є одним із співавторів наукової концепції створення спеціальної економічної зони “Курортполіс Трускавець”, яка лягла в основу прийнятого Закону України “Про спеціальну економічну зону туристсько-рекреаційного типу “Курортполіс “Трускавець”.

 Пройшов складний трудовий шлях: спершу працював на господарській і керівній комсомольській роботі, першим секретарем Жовківського райкому комсомолу, комсоргом Львівського обкому комсомолу, потім – на керівній партійно-господарській роботі: секретар Стрийського міськкому партії, головою виконкому Миколаївської районної ради.

 В місті Трускавці з 1980 року, де більше десяти років працював головою виконкому Трускавецької міської ради.

 З 1990 по 1997 роки Петровський Б.Д. працював доцентом кафедри економіки Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка. З 1997 року – генеральний директор ЗАТ “Трускавецький валеологічний інноваційний центр” , а з січня 2000 року, крім того, очолював орган господарського розвитку і управління СЕЗ “Курортополіс Трускавець”. З іменем Болеслава Петровського тісно пов`язана діяльність Трускавецького вілеологічно-інноваційного центру (ТВІЦ).

 Був депутатом багатьох скликань в міських, районній та обласній радах, до 1990 року – головою планово-бюджетної комісії Львівської обласної ради.

 Автор книги спогадів “Трускавець у 80-х роках двадцятого століття”, яка є цінним джерелом з історії Трускавця 1980-х рр.

 Рішенням сесії N 251 від 17.12.2003 р. присвоєно звання “Почесний громадянин міста-курорту Трускавця”.

Перейти до вмісту