РІШЕННЯ № 34 від 17.12.2020 року Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення вул.Шевченка,1 ТзОВ «Клюберг»

                                      УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДРУГА СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 17 грудня 2020 р.             № 34

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту із землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

зі зміною цільового призначення

вул.Шевченка,1 ТзОВ «Клюберг».

 

Розглянувши заяву ТзОВ «Клюберг» беручи до уваги рішення міської ради від 23.07.2020року «Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)» керуючись ст.ст.12, 20, 122,123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл  товариству з обмеженою відповідальністю «Клюберг» на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення   площею 0,0858 га по вул. Шевченка,1 з « з будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів» категорія земель землі оздоровчого призначення  на   «для будівництва та обслуговування обєктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування», категорія земель – землі житлової та громадської забудови за рахунок земель що перебувають у користуванні ТзОВ «Клюберг».
  2. Юридичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення  проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою голова комісії Ю.Наконечний).

   

                                                                    Міський голова                                                                               А.Кульчинський

 

Перейти до вмісту