РІШЕННЯ № 1302 від 16 травня 2019 року Про затвердження протоколу засідання комісії з вирішення земельних спорів №2 від 28.03.2019р.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

(П’ЯТДЕСЯТ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від   16 травня 2019 року             № 1302

 

Про затвердження протоколу

засідання комісії з вирішення

земельних спорів №2 від 28.03.2019р.

      

           Розглянувши Протокол засідання комісії з вирішення земельних спорів № 2 від  ­­­­ 28 березня  2019р. з додатками, керуючись ст.ст. 158 -161  Земельного кодексу України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,    міська рада 

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Затвердити Протокол засідання комісії з вирішення земельних спорів № 2 від 28 березня 2019 року згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з  питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Наконечний Ю.О.).

              

                                                                         Міський голова                                                           А.Кульчинський

 

                                                                                        Додаток

                                                                                             до рішення міської ради

                                                                                                № 1302 від 16.05.2019р.

 

ПРОТОКОЛ №2

засідання комісії з вирішення земельних спорів

28.03.2019 рік                                                                                                                                                                        Зал засідань Трускавецької міської ради

 

Підстава: рішення сесії Трускавецької міської ради № 110 від 03.03.2016 року   «Про затвердження складу комісії з вирішення земельних спорів», заява   директора ТзОВ «Терразем» -Дорош О.Р. .

Комісія в складі: голова комісії – секретар міської ради Пономаренко Наталії Анатоліївна,

члени комісії: Плахтій Оксана Петрівна – начальник управління містобудування, архітектури та землекористування,Кушнір З.В.-начальник відділу архітектури та містобудування, Пуцило Уляна Михайлівна – головний спеціаліст міжрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі головного управління Держгеокадастру у Львівській області ,   Стародуб Анатолій Георгійович – депутат міської ради, Малащак М. В. – депутат міської ради,   Кенц-Березюк І.М.. – депутат міської ради.

Прибули на комісію запрошені:    представник ТзОВ «Терразем»

На засідання комісії не зявилась запрошена: Савенко С.П. ,яка про час та місце проведення засідання комісії була   повідомлені рекомендованими листами від 19.03.2019 року

Порядок денний:Розгляд питання щодо погодження межі земельної ділянки, яка   відводиться на замовлення КП «Трускавецьжитло» відповідно до рішення Трускавецької міської ради № 1068 по вул.. Дрогобицькій,23   з власником сусідньої земельної ділянки з кадастровим номером 4611500000:03:014:0004 Савенко С.П. по вул.. Куліша,1

Слухали:

секретар комісії Плахтій О.П. оголосила , що власник земельної ділянки представник ТзОВ «Вектор» власник земельної ділянки з кадастровим номером 4611500000:03:014:0004 по вул. Куліша,1 Савенко С.П. не прибула для вирішення питання щодо підписання Акту прийомки –передачі межових знаків на зберігання суміжної земельної ділянки, яка відводиться КП «Трускавецьжитло» ,тому комісії пропонується розглянути матеріали щодо відповідності межі земельної ділянки яка відводиться КП «Трускавецьжитло» по вул. Дрогобицькій,23   до межі сусіднього земельної ділянки з кадастровим номером 4611500000:03:014:0004 по вул. Куліша,1 визначеної державним актом на право власності на земельну ділянку .

            Членів комісії ознайомлено з матеріалами з даного питання:

  • Акт прийомки передачі межових знаків на зберігання земельної ділянки що

відводиться   КП «Трускавецьтепло»

План земельної ділянки , що відводиться КП «Трускавецьтепло» по вул.. Дрогобицькій,23 .

  • Копія Державного акту на право власності на земельну ділянку виданого

Савенко С.П. на земельну ділянку площею 0,0407га по вул.. Куліша,1 для обслуговування житлового будинку.

Розглянувши подані матеріали комісією встановлено наступне:

Межа від точки «Г» до точки «Д» згідно кадастрового плану по земельній ділянці , що відводиться КП «Трускавецьжило» співпадає проходить з межою земельної ділянки що перебуває у власності   Савенко С.П. по вул.. Куліша,1 згідно державного акту на право власності на земельну ділянку . Межа між цими двома ділянками не пороушена.

  • Земельний спір в частині погодження межі між земельною ділянкою що відводиться КП «Трускавецьжитло» по вул.. Дрогобицькій,23 та земельною ділянкою що перебуває у власності   Савенко С.П. по вул. Куліша,1 згідно державного акту –   відсутній.

Голова комісії Пономаренко Н.А.   запропонувала:

  • – Враховуючи те, що земельний спір в частині погодження межі між земельною ділянкою що відводиться КП «Трускавецьжитло» по вул.. Дрогобицькій,23 та земельною ділянкою що перебуває у власності   Савенко С.П. по вул. Куліша,1 згідно державного акту     відсутній, погодити межу   від точки «Г» до точки «Д» згідно схеми прив’язки до об’єктів і контурів місцевості що додається до Акту прийомки передачі межових знаків на зберігання КП «Трускавецьжитло»

За результатами розгляду даного питання , беручи до уваги пропозицію голови комісії,   коміся   ВИРІШИЛА :

  • 1. Земельний спір в частині погодження межі між земельною ділянкою що відводиться КП «Трускавецьжитло» по вул.. Дрогобицькій,23 та земельною ділянкою що перебуває у власності   Савенко С.П. по вул. Куліша,1 згідно державного акту –   відсутній.
  • Погодити межу між земельною ділянкою   що перебуває у власності Савенко С.П. по вул.. Куліша,1 з кадастровим номером 4611500000:03:014:0004   та земельною ділянкою ,що відводиться КП «Трускавецьжитло» по вул.. Дрогобицькій,23 в від точки «Г» до точки «Д» згідно схеми прив’язки до об’єктів і контурів місцевості що додається до Акту прийомки передачі межових знаків на зберігання КП «Трускавецьтепло»

Голосували – 7 «за»

                       – 0 «проти» . 

Голова комісії                                                                 Н.Пономаренко

Секретар комісії                                                             О.Плахтій

 

                                                                                       Секретар міської ради                                                  Н.Пономаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *