РІШЕННЯ № 144 Від 14 квітня 2016 року Про відмову в надані дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Банковському І.М.

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ДЕСЯТА СЕСІЯ  СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від 14 квітня  2016 року             №  144

                 

Про відмову в надані дозволу на
виготовлення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
Банковському І.М.

           

      

            Розглянувши заяву Банковського Ігоря Миколайовича, керуючись ст.ст. 12, 20,118, Земельного кодексу України, містобудівною документацією «Корегування Генерального плану міста-курорту Трускавець», затвердженою рішенням Трускавецької міської ради № 233 від 21.12.2011р., п.4 ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

            1. Відмовити Банковському Ігорю Миколайовичу в наданні дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення,  орієнтовною площею 1.0га по вул. Стебницькій ,73д,ж  з земель житлової та громадської забудови на землі сільськогосподарського  призначення  для ведення садівництва та будівництва теплиць  за рахунок земель міської ради в зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки вимогам генерального плану міста та вимогам закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»  .      

            2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  

             Міський голова                                                          А.Кульчинський

 

поіменне голосування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *