РІШЕННЯ № 1569 від 18 грудня 2019 року Про внесення змін до показників бюджету міста Трускавця на 2019 рік

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ШІСТДЕСЯТ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                                                                             

від 18 грудня 2019 року                     № 1569
                                                                                                                    
                               

Про внесення змін до показників                                                                                        

бюджету міста Трускавця на 2019 рік

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, враховуючи звернення головних розпорядників коштів міського бюджету, висновок комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна, керуючись п.23 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни і доповнення до рішення Трускавецької міської ради від 13 грудня 2018 року № 1142 «Про бюджет міста Трускавця на 2019 рік», а саме:

В абзаці першому пункту 1 збільшити загальний обсяг доходів бюджету міста Трускавця на 2019 рік на 380000,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду на 380000,00 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

В абзаці другому пункту 1 збільшити загальний обсяг видатків бюджету міста Трускавця на 2019 рік на 380000,00 гривень, у тому числі видатків загального фонду збільшити на 582810,00 гривень, видатків спеціального фонду зменшити на 202810,00 гривень.

В абзаці четвертому пункту 1 зменшити профіцит загального фонду бюджету міста Трускавця на 202810,00 гривень за рахунок повернення коштів із бюджету розвитку (спеціального фонду) згідно з додатком 2 до цього рішення.

В абзаці п’ятому пункту 1 зменшити дефіцит спеціального фонду бюджету міста Трускавця на 202810,0 гривень за рахунок надходжень коштів, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) згідно з додатком 2 до цього рішення.

У пункті 2 внести зміни до розподілу видатків головним розпорядникам коштів бюджету міста Трускавця на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

У пункті 4 внести зміни до розподілу коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 6 до цього рішення.

У пункті 5 внести зміни до розподілу витрат бюджету міста Трускавця на реалізацію місцевих/регіональних згідно з додатком 7 до цього рішення.

У пункті 7 внести зміни до граничних обсягів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах для головних розпорядників коштів бюджету міста Трускавця згідно з додатком 8 до цього рішення.

  1. Затвердити зміни до показників бюджету міста Трускавця на 2019 рік, пов’язані з одержанням субвенції з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло -, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, внесені розпорядженням міського голови від 29.11.2019 № 459-р.
  2. Внести зміни до плану використання бюджетних коштів одержувача бюджетних коштів – КНП «Трускавецька міська лікарня» за бюджетною програмою 0212010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» а саме: збільшити призначення на оплату праці в сумі 1 234 000 гривень за рахунок зменшення призначень на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.
  3. Додатки № 1,2,3,6,7,8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
  4. Планово-економічному відділу управління розвитку міста виконавчого комітету міської ради (М.Заверюха) внести зміни в інвестиційну програму соціально-економічного розвитку міста на 2019 рік згідно додатку 6 до цього рішення.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна міської ради.

 

                                                                                 Міський   голова                                                           А.Кульчинський

додатки

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту