РІШЕННЯ № 236 Від 30 червня 2016 року Про надання дозволу на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Симоненка,10 Шиманській Д.П.

 

УКРАЇНА

 

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

( ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

                 Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від 30 червня 2016року              № 236

 

Про надання дозволу  на виготовлення проекту з 
землеустрою щодо відведення земельної ділянки 
по вул. Симоненка,10 Шиманській Д.П.

 

 

Розглянувши заяви Шиманської Д.П., керуючись   ст.ст. 12, 118, 121, 122   Земельного кодексу України, рішенням Бориславського міського суду від 30 червня 2000року,  п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А :

 

    1. Дати дозвіл Шиманській Дарії Петрівні на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок по вул. Симоненка,10 для обслуговування житлового будинку  орієнтовними площами : 0.0125га; 0.0038 га; 0.0216га за рахунок земель – присадибні ділянки індивідуальної житлової забудови, категорія земель –землі житлової та громадської забудови.

2. Шиманській Д.П. звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення технічної документації із землеустрою,  у відповідності до вимог земельного законодавства.

          3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  

 

              Міський  голова                                                                А.Кульчинський      

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *