РІШЕННЯ № 840 від 01 березня 2018 року Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Белзу В.П. та Стаднику В.Я. по вул. Роксолани,14 площею 0,0977 га

                                        УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ТРИДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 01 березня 2018 р.                   № 840

Про затвердження   проекту

землеустрою щодо відведення

земельної ділянки зі зміною цільового

призначення Белзу В.П. та Стаднику В.Я.

по вул. Роксолани,14 площею 0,0977 га

          Розглянувши заяву Белза Володимира Петровича та Стадника Віталія Яросла-вовича, проект  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки зі зміною цільового призначення, беручи до уваги рішення Трускавецької міської ради № 693 від 12.10.2017 року «План зонування території міста Трускавця (зонінг)», керуючись ст.ст. 12, 20, 123 Земельного кодексу України,  п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядува-ння в Україні”,  міська рада 

                                                                                                                              В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянкизі зі зміною цільового призначення (кадастровий номер – 4611500000:01:003:0002) площею  0,0977 га по вул. Роксолани,14 Белзу Володимиру Петровичу та Стаднику Віталію Ярославовичу.  

1.1. Змінити Белзу Володимиру Петровичу та Стаднику Віталію Ярославовичу цільове призначення земельної ділянки (кадастровий  номер – 4611500000:01:003:0002) площею 0,0977  га по вул. Роксолани,14 з « будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»  на « будівництво та обслуговування  багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури», категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель, що перебувають у спільній частковій власності Белза В.П. та Стадника В.Я.

  1. Земельна ділянка має наступні вимоги містобудівного характеру, як для допустимого виду забудови цієї земельної ділянки згідно містобудівної документації «План зонування території міста «Трускавця(зонінг)»:

-дотримання вимог п.п.1.3.3 п.1.3 «Принципи встановлення єдиних містобудівних умов і обмежень забудови та іншого використання земельних ділянок» розділу 1 «загальні принципи зонування міста Трускавця», а саме «Параметри і містобудівні умови та обмеження для допустимих видів забудови визначаються згідно погодженого містобудівною радою містобудівного розрахунку та при потребі історично-містобудівного обґрунтування з врахуванням регламентів підзон обмежень, а також визначених вимог ,які видаються Управлінням архітектури та містобудування на запит потенційного забудовника (замовника)» та п.1.3.4.

– дотримання вимог п.п.1.4.2 «Допустимі види забудови земельної ділянки» п.1.4 «Порядок забудови та іншого використання земельних ділянок у відповідності з містобудівними регламентами «розділ 1 «Загальні принципи зонування міста Трускавця» та п.4.1,п.4.2,п.п.4.2.1,4.2.2,4.2.3,4.2.4 розділу 4 «Вимоги до складу і змісту містобудівного розрахунку».

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( А.Стародуб).

                                                                                          Міський голова                                                      А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *