image 0 02 0a 5be643f6870d0fecc54e4f111fa08e6dd9748891ecd0ae9b087b1bc018a4cb1e VЗ 10 по 12 липня в м. Івано-Франківськ проходив Чемпіонат України з вільної боротьби. Загалом в Чемпіонаті взяли участь понад 300 найсильніших українських борців серед чоловіків і жінок з усіх областей. Ці змагання були відбірковими до Чемпіонату Світу, де будуть розігруватися ліцензії на Олімпійські ігри 2020.
Трускавець представляли Павло Білас, майстер спорту з вільної боротьби, Софія Шеремета та Кожушко Андрій.
Павло Білас виборов 6 місце в Чемпіонаті, попри напружену боротьбу та сильних суперників. Павло переміг в 1/16 та 1/8 фіналу, а в ¼ фіналі змагань зустрівся з призером Молодіжного Чемпіонату світу представником м. Одеса – Магомедом Закарієвим. Трускавчанин перемагав з рахунком 5:3, та поступився на останніх секундах за рішенням суддів.
Софія Шеремета виступала в категорії до 50 кг серед жінок до 23 років та ввійшла в десятку переможців.
Кожушко Андрій був наймолодшим учасником Чемпіонату серед чоловіків в категорії до 79 кг.
. Вітаємо наших спортсменів з черговими досягненнями та бажаємо подальших перемог!