В Трускавецькій міській раді відбулась чергова зустріч з головами та представника тапредставниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Обговорили коригування бюджету розвитку, ремонти покрівель, енергоаудит при утепленні будинків та ін.
«Трускавець став першим містом в області, у якому надають субсидії на електричне опалення. Для мешканців це вигідно, тому трускавчани масово почали переходити на електричні батареї. Проте, слід розуміти, що ввід у квартиру не збільшився. Для дев’ятиповерхового будинку збільшити ліміт коштуватиме близько 500 тис. грн.
Ми зробили перші кроки: цього року виділили кошти на збільшення енерголіміту в будинках по вул.Сагайдачного. Мова йде про дво-трипід’їздні чотириповерхові будинки, у яких до 48 квартир», – розповів Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця.
Також на зустрічі розглянули питання аварійної служби «ТКО Комфорт-сервіс». Представник компанії-управителя повідомив присутніх, що утримання аварійної служби не є рентабельним та підлягає скороченню. Це пов’язано, з тим, що чимало будинків перейшли з балансу «ТКО Комфорт-сервіс» на баланс ОСББ.
Після тривалого обговорення прийняли рішення та доручили представнику компанії розрахувати мінімально можливий складову тарифу на послуги аварійної служби та представити її на наступних зборах, які відбудуться вже в грудні.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту