Трускавчан запрошують переглянути фільми Міжнародного фестивалю документального кіно DOCUDAYSUA

У Трускавецькій бібліотеці-філії №1 при інформаційно-просвітницькому майданчику «Територія права» планують відкрити кіноклуб DOCUDAYSUA.  

     Цей майданчик створюється з метою,  щоб у трускавчан була можливість щомісяця переглядати фільми Міжнародного фестивалю DOCUDAYSUAщоб мали широкий доступ до правової освіти з прав людини, щоб у громаді формувалося розуміння людської гідності як найвищої цінності, щоб молодь отримувала належне правове виховання. Адже це найкращий шлях до формування свідомого, активного громадянського суспільства, соціально активної громади, сильної України. Так, поділиллась своїм баченням Віра Савка, завідувач Трускавецької бібліотеки-філії №1.

     

“Щоб мати право відкрити при бібліотеці-філії №1 такий майданчик, на даний час єдиний у Дрогобицькому р-н, я пройшла курс неформального навчання в рамках освітнього проекту «Знайомство з правами людини» ( 30 годин) впродовж року, організований Центром правових та політичних досліджень «СІМ» та Українською Гельсінською спілкою з прав людини на базі Львівського регіонального тренінгового центру при Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці, а також була запрошена до Києва, на 3-х денний семінар-тренінг для модераторів кіноклубів DOCUDAYSUA «Кіноклуб DOCUDAYSUA як інструмент просвіти з прав людини» у рамках проекту «Кампанія за права людини в Україні з використанням інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно DOCUDAYSUA». Виконала ряд домашніх завдань і стала переможцем 2-го етапу конкурсу в рамках освітнього проекту «Знайомство з прав людини» зі створення інформаційно-просвітницького центру як майданчика для підвищення обізнаності мешканців Львівщини загалом і трускавчан зокрема про права людини. Про що отримала відповідні сертифікати. І як результат, отримала у користування колекцію з 18 фільмів Міжнародного фестивалю документального кіно DOCUDAYSUA”, розповідає пані Віра. Коли і як транслюватиметься кіно мешканців буде повідомлено згодом. Вітаємо Віру Савку з чудовим починанням. 

                                  

Залишити відповідь

Перейти до вмісту