ТРУСКАВЕЦЬ ПРИЙМАЄ ГІРСЬКІ АВТОПЕРЕГОНИ!

Трускавець перетвориться на автоспортивну Мекку.  Вже 24-26 березня 2017 року тут   відбудуться перший та другий етапи  Чемпіонату України з гірських автоперегонів «Гран-Прі Трускавець».  Трасу вже охрестили вітчизняним ралі Монте – Карло, а досвідчені спортсмени, які мали можливість ознайомитися зі схемою та ландшафтом, зазначають – це один з найскладніших етапів за всі 20-ть років проведення гірських перегонів в незалежній Україні.  А від того ще цікавіший, тож у списках учасників обов’язково значитимуться прізвища чемпіонів та справжніх метрів українського автоспорту.  До того ж, вдруге від початку року про свою участь в українських етапах заявили і спортсмени з Польщі. 

За словами Сергія Єженкова, організатора – директора Галицького Автомобільного клубу ,  етапи у Трускавці мають стати справжнім святом для спортсменів і глядачів.  Активне сприяння  організаторам  виявила місцева влада, як у підготовці спортивної складової, так і у створенні справжніх фан-зон з величезними моніторами, на яких всі бажаючі зможуть слідувати за стартом та перебігом змагань.

Утім найбільшу увагу приділили безпеці – траса проходить просто вулицями міста  і  дозволяє розвивати спортивним авто чималу швидкість, водночас є достатньо затиснутою. Тож аби уникнути випадковостей,  у місті на період змагань буде обмежено  рух пішоходів певними ділянками і перекрито автомобільне сполучення. Про точний час перекриття  містян та гостей повідомлять заздалегідь.

Змагання  складатимуться з 2-х днів і відкриються 24 березня урочистим заходом  на центральній площі Трускавця, а вже 25 березня пройде 1-й етап перегонів. 

1-й етап:

Загальна довжина траси: 3100 метрів.

Зміна висот: 100 метрів

Особливість траси: дистанція пролягає центром міста і передбачає  різку зміну покриття з асфальту на бруківку,  та крутий розворот автомобілів  «бочку» у центрі  дистанції біля  найбільшої глядацької зони (фан-зони).

Урочисте відкриття: 24.03.2017 о 19:20

Старт змагань: 25.03.2017  о 09:00

Парк сервісу змагань: вул. Бориславська

Того ж дня спортсмени перемістяться у селище Модричі, де вже 26 березня пройде 2-й етап  Гірського Чемпіонату.

2-й етап:

Загальна довжина траси: 3000 метрів

Зміна висот: 50 метрів

Особливість траси: швидкісна «ходова» траса, що проходить крізь лісовий масив

Старт змагань: 26.03.2017  о 09:00

Урочисте закриття перегонів: 26.03.2017  о 19:00

Парк сервісу змагань: с. Модричі, санаторій «Нафтуся Прикарпаття»

Початок прийому заявок від учасників: 24.02.2017

Довідка:

Суть гірських перегонів полягає у швидкісному підйомі. Перед стартом відбудеться ознайомлення з трасою та кваліфікаційні заїзди.  До заліку результату перегонів ідуть по два з трьох кращих фінальних заїздів кожного з учасників.

Залікові групи в яких виступають спортсмени, формуються відповідно потужності двигуна автомобілів і є такими:

А4

Автомобілі груп «N», «R», «А» та сертифіковані FAU автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 3500 куб. см. включно без наддуву або до 2058 куб. см. включно для двигунів з наддувом

А3

Автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 2000 куб.см, а також автомобілі групи «А» з робочим об’ємом двигуна до 1600 куб.см.

А2

Автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 1600 куб.см та автомобілі з 16-клапаним двигуном з робочим об’ємом до 1600 куб.см

А1

Автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 1400 куб. см.

А9К

Автомобілі радянського та іноземного виробництва, з атмосферним двигуном і об’ємом до 2000 куб.см., з приводом на задню вісь.

А8К

Сертифіковані FAU автомобілі з приводом на задню вісь з робочим об’ємом двигуна до 1600 куб.см.(ВАЗ, ІЖ, Москвич та їх модифікації).

А7К

Сертифіковані FAU автомобілі з приводом на задню вісь з робочим об’ємом двигуна до 1300 куб.см. (ВАЗ 2101, ЗАЗ та їх модифікації).

ІС

Автомобілі незалежно від типу приводу та робочого об’єму двигуна, які відповідають технічним вимогам до будь-якої іншої групи Чемпіонату України з гірських гонок та з обов’язковою вимогою, що вони вироблені до 1991 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *