У Терцентрі «Прощались з колядою»

Неможливо уявити собі, завершення зими, без традиційних її проводів.   Гучною колядою у виконанні ансамблю «Золотий вік» розпочалась тематична програма «Прощання з колядою» в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), на яку було запрошено пенсіонерів та інвалідів міста. Гостями свята були міський голова Андрій Кульчинський, секретар ради Наталія Пономаренко, начальник Управління праці та соціального захисту населення Віра Ільницька. Директор терцентру Олена Пилат привітала присутніх з Колодієм та святом Стрітення. Велично звучала коляда у виконанні фольклорного ансамблю «Сусідки». Коляда, пісні про весну та кохання переплітались у концертній програмі, по завершенні якої присутнім подарували «Валентинки», зроблені руками гуртківців відділення денного перебування.

Міський голова Андрій Кульчинський привітав з 89 річницею від дня народження солістку ансамблю «Сусідки» Марію Семенову.

Родзинкою свята були млинці, якими кожен міг поласувати по завершенні дійства. Ще довго в терцентрі звучала коляда, адже від Колодія вже починають співати веснянки.

Завдяки таким заходам люди літнього віку розуміють – життя на пенсії тільки починається.

                                                   

Залишити відповідь

Перейти до вмісту