Затверджено граничні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію

 Інформуємо про те, що 25.02.2020 р. видано розпорядження міського голови Трускавця «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію».

 З метою забезпечення виконання статті 21 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 15 січня 2020 року №4 “Про внесення змін до граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію” та керуючись пунктом 20 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, затверджено нові граничні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

 Оскільки вступають в дію нові граничні норми витрат на копіювання або друк документів, то розпорядження міського голови від 18 листопада 2011 року №530-р вважати таким, що втратило чинність.

Норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію

 Копіювання або друк документів формату А 4 та менше розміру (в тому числі двохсторонній друк) – 0,2 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки.

 Копія або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк) – 0,3 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки.

 Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк) – 0,4 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки.

 Виготовлення цифрових копій документів шляхом сканування – 0,2 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки.

Банківські реквізити виконавчого комітету Трускавецької міської ради для розрахунку за запити на інформацію

Виконавчий комітет Трускавецької міської ради

ЄДРПОУ 04055914

Р/р UA338201720344260011000023905

МФО 820172

ДКСУ м. Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *