РІШЕННЯ виконавчого комітету № 74 від 01.04.2021р. “Про включення в списки позачергового одержання житла Михайлишина Ярослава Івановича”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МIСЬКА РАДА

Львiвської областi 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М I Т Е Т 

Р I Ш Е Н Н Я

Від 01 квітня   2021 року                     № 74 

Про включення в списки
позачергового одержання житла
Михайлишина Ярослава   Івановича

               Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст.34,46 Житлового кодексу УРСР, ст. 7, п.18 ст. 13 Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», розглянувши заяву гр.Михайлишина Ярослава Івановича, беручи до уваги посвідчення інваліда війни 3 групи та пропозиції громадської комісії по житлових питаннях, виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Включити в списки позачергового одержання житла Михайлишина Ярослава Івановича, складом сім’ї дві особи (він, син), як особу з інвалідністю в наслідок війни з числа учасників АТО, виключивши його з списків першочергового одержання житла.

   На квартирному обліку перебуває з 10 грудня 2015 року в загальній черзі під № 232, у зв’язку з абезпеченням жилою площею нижче за встановлений рівень та проживанням в одній кімнаті осіб різної статі старших дев’яти років, відповідно до п.п.1, 7 п.13 «Правил обліку які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» та включений в списки першочергового забезпечення житлом під № 80 відповідно до п.14 ст.12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

           Міський голова                                                                          А. Кульчинський