УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 11 лютого 2022 року        № 268

Про погодження річного плану ліцензованої
діяльності з централізованого водопостачання
та централізованого водовідведення на
12 місяців 2022 року та встановлення тарифів
на послуги з централізованого водопостачання
та централізованого водовідведення
ТОВ «Трускавецький водоканал»

          Розглянувши заяву ТОВ «Трускавецький водоканал», щодо погодження річного плану на 2022 рік та затвердження тарифу на централізоване водопостачання і централізоване водовідведення та керуючись ст.28 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово – комунальні послуги» № 2189 від 09.11.2017р. та введеного в дію з 01.05.2019р., Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869, Законом   України «Про доступ до публічної інформації», наказом Мінрегіону № 239 від 12.09.2018р. «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити ТОВ «Трускавецький водоканал» річний план ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 12 місяців 2022 року (Додаток №1).
  2. Встановити ТОВ «Трускавецький водоканал» тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в розмірі (Додаток № 2) :
– на послугу з централізованого водопостачання – 34,97 грн. за 1 м3 без ПДВ;
– на послугу з централізованого водовідведення – 10,01 грн. за 1 м3 без ПДВ;          
  1. Рішення набирає чинності з дня наступного після оприлюднення його на офіційному веб-сайті Трускавецької міської ради.
  2. З моменту набрання чинності даного рішення, вважати рішення виконавчого комітету № 38 від 03 лютого 2021 року таким, що втратило чинність в частині встановлення тарифів на послугу централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького. 

Міський голова                                                             Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

       Додатки № 1, 2

Перейти до вмісту