Про надання дозволу на виготовлення документацій із землеустрою ПАТ «Львівобленерго».

                УКРАЇНА                                           ПРОЕКТ

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

(______________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від                                    2016  року              

м. Трускавець

                 

Про надання  дозволу  на виготовлення

документацій із землеустрою

ПАТ «Львівобленерго».          

      

           Розглянувши заяви ПАТ  «Львівобленерго», керуючись   ст.ст. 12, 123,134 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,    міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

      1. Дати дозвіл Публічному Акціонерному Товариству «Львівобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0066га по вул. Мазепи для обслуговування опори ЛЕП 35кВ «ПС Трускавець – 91 – ПС Трускавець – 7»   за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування. 

     2. Дати дозвіл Публічному Акціонерному Товариству «Львівобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0067га по вул. Мазепи для обслуговування опори ЛЕП 35кВ «ПС Трускавець-91 – ПС Трускавець – 7»   за рахунок земель міської ради не наданих  у власність чи  користування.      

3. Юридичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.

    4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  


Міський голова                                                           А.Кульчинський