Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Виконавчий комітет

Рішення виконавчого комітету № 77 від 11.05.2017р. “Про визнання житлового будинку по вул.Стебницька, 11 у м.Трускавці аварійним”

clip_image002.jpg

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  11  травня  2017  року          №  77

Про визнання житлового будинку по
вул.Стебницька, 11 у м.Трускавці аварійним

            Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про порядок обстеження стану житлових будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним та технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатних для проживання, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 26.04.1984р. № 189, розглянувши заяву Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, беручи до уваги Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та інженерних мереж житлового будинку № 11 на вул.Стебницька в м.Трускавець Львівської області та протокол № 2 від 10.03.2017 року засідання міжвідомчої комісії, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Визнати житловий будинок № 11 по вул.Стебницька у м.Трускавці аварійним, таким, що загрожує обвалом та непридатним до експлуатації.
  2. Власнику будинку (Згромадженню Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії) вжити заходів з проведення невідкладних робіт по усуненню аварійної ситуації, а саме обвалу будинку по вул.Стебницька, 11 у м.Трускавці.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови п.О.Балицького.

                                                            Міський голова                                                А. Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту