РІШЕННЯ № 85 від 17.12.2020 року Про затвердження Комплексної Програми роботи з дітьми на 2021 – 2025 роки

Україна 

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(ТРЕТЯ  ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 17 грудня 2020 року               № 85

 

Про затвердження Комплексної

Програми роботи з дітьми на 2021 – 2025 роки

        Керуючись п. 22 ст.26 Закону України «Місцеве самоврядування в Україні» та ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні заклади для дітей», Законами України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», з метою реалізації державної політики щодо дітей, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити Комплексну Програму роботи з дітьми на 2021 – 2025 роки. 
  1. Службі у справах дітей (Л.Дребот), Трускавецькому міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Н. Онаць) забезпечити виконання Комплексної Програми роботи з дітьми протягом 2021 – 2025 років.      
  1. Фінансовому управлінню (М. Федоричак) при складанні проектів міського бюджету на 2021-2025 роки передбачати цільові асигнування для реалізації заходів Програми.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з гуманітарних питань (освіти, культури, соціального захисту охорони здоров’я, молодіжної політики), депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування та з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна.

                                                                                          Міський голова                                                   А. Кульчинський

додатки

Перейти до вмісту