Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), площею 0,1268 га в с. Модричі Дрогобицького району Львівської

У К Р А Ї Н А

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_______________ СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від                            2021 р.             №

 

Про  затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва

і обслуговування житлового будинку, господарських

будівель та споруд (присадибна ділянка), площею 0,1268 га

в с. Модричі Дрогобицького району Львівської області

Валазі Н.С.

  

Розглянувши заяви Валаги Ніни Степанівни , проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), площею 0,1268га, квартал індивідуальної житлової забудови в районі Губич с. Модричі Дрогобицького району Львівської області, рішення Модрицької сільської ради № 232 від 11.10.2012 «Про затвердження детального плану території кварталу індивідуальної житлової забудови в районі Губич села Модричі Дрогобицького району Львівської області», виписки з рішення Модрицької сільської ради № 333 від 06.06.2018 р. «Про виділення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва, господарських будівель та надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки Валазі Н.С.», керуючись ст. ст. 12, 118, 123, 186 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Затвердити Валазі Ніні Степанівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), площею 0,1268 га, квартал індивідуальної житлової забудови в с. Модричі Дрогобицького району Львівської області, кадастровий номер – 4621284900:01:005:0108.
    • Надати Валазі Ніні Степанівні у власність земельну ділянку, площею 0,1268 га в с. Модричі Дрогобицького району Львівської області (кадастровий номер -4621284900:01:005:0108) цільове призначення (02.01) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), категорія земель – землі житлової та громадської забудови за рахунок земель запасу .
  2. Валазі Ніні Степанівні використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
  3. Валазі Ніні Степанівні зареєструвати право власності на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

Міський голова                                                                        А.Кульчинський

Перейти до вмісту