Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою земельної ділянки площею 0,6221 га по вул. Мазепи,21 ДП «Помірки» ТзОВ «ГРУПА ТКС»

                                     УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про надання  дозволу  на виготовлення

документації із землеустрою земельної ділянки

площею 0,6221 га по вул. Мазепи,21 

ДП «Помірки» ТзОВ «ГРУПА ТКС»    

  

Розглянувши заяву Дочірного підприємства «Помірки» товариства з обмеженою відповідальністю «ГРУПА ТКС», беручи до уваги Інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна № 128915604 від 25.06.2018 року, керуючись ст.ст.12, 120, 123 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                        В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл  Дочірному підприємству «Помірки» товариства з обмеже-ною відповідальністю «ГРУПА ТКС» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0.6221 га по вул. Мазепи,21, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (обслуговування будівлі бетонно-розчинного вузла та матеріального складу), для надання в користування на умовах оренди, за рахунок земель, що перебували в користуванні ТзОВ «ТКС» Молл Маркет».
  2. Юридичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Ю. Наконечний).

  

                                                                                       Міський голова                                                        А.Кульчинський

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *