РІШЕННЯ № 248 Від 19 липня 2016 року Про розгляд заяви щодо надання в оренду та встановлення орендної плати приміщень Комунального підприємства «Трускавецька міська лікарня»

 

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(п’ятнадцята сесія  сьомого  демократичного скликання)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від  19 липня 2016 року                                    248

 

Про розгляд заяви щодо надання в оренду

та встановлення орендної плати 

приміщень Комунального підприємства

«Трускавецька міська лікарня»

 

            У відповідності  до  Закону України «Про оренду державного та комунального майна», ст.ст. 25,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи дані Декларації про готовність до експлуатації об`єкта, Договору на виконання робіт з реконструкції I-го поверху хірургічного корпусу приміщення  КП «Трускавецька міська лікарня» за адресою: м. Трускавець, вул. Данилишиних,62 №2 від 28.03.2013 року та Договору генерального підряду на виконання робіт по облаштуванню частини 1 поверху хірургічного корпусу КП «Трускавецька міська лікарня», що по вул. Данилишиних,62 у м. Трускавці для комерційного призначення (під магазин та буфет) від 27.05.2013 року, та Додаткової угоди №1 до договору на виконання робіт по облаштуванню частини 1 поверху хірургічного корпусу КП «Трускавецька міська лікарня», що по вул. Данилишиних 62 у м. Трускавці під магазин та буфет від 19 травня 2014 року,                                                             розглянувши звернення комунального підприємства «Трускавецька міська лікарня» (№ 904/001 від 17.06.2016 року), ФОП Кульчицької – Жигайло М.Р. від 16.06.2016 року та ФОП  Піган Н.М. від 16.06.2016 року щодо обліку та передачі в оренду приміщень міської лікарні, міська рада:

В И Р І Ш И Л А :

1.      Дозволити комунальному підприємству «Трускавецька міська лікарня» взяти на  облік нежитлові реконструйовані приміщення будівлі хірургічного та поліклінічного корпусів по вул. Данилишиних,62 у м. Трускавці  загальною площею  146,8 кв.м. згідно даних Декларації про готовність об`єкта.

2.      Доручити комунальному підприємству «Трускавецька міська лікарня» внести зміни до технічного паспорта будівлі хірургічного та поліклінічного корпусів.

3.      Доручити управлінню комунальної власності внести зміни в правовстановлюючі документи будівлі хірургічного та поліклінічного корпусів.

4.      Дозволити комунальному підприємству «Трускавецька міська лікарня» передати в оренду наступні  нежитлові приміщення:

4.1.Загальною площею 103,4 кв.м. фізичній особі – підприємцю Кульчицькій-Жигайло М.Р. терміном на 10 років;

4.2.Загальною площею 24,7 кв.м. фізичній особі – підприємцю Піган Н.М.                             терміном на 10 років.

Встановити річну орендну плату в розмірі 2 % від  експертної оцінки вартості орендованого майна в місяць без ПДВ.

5.      Управлінню комунальної власності підготувати необхідні документи для  укладення договорів оренди.

6.      Контроль за виконанням цього рішення покласти  на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.

 

Міський голова                                                   А. Кульчинський

 

поіменне голосування

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *