ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ

Реалізація державної політики у сфері містобудування ,архітектури та землекористування

– організовує розробку генерального плану міста-курорту, плану зонування території і детальних планів території,  проектів окремих об’єктів  містобудування, проекту землеустрою щодо встановлення та зміни меж населеного пункту;

– координація діяльності  суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку і забудови міста ,поліпшення його архітектурного вигляду.

Управління відповідно до покладених на нього завдань:

1. Готує пропозиції до програм соціально-економічного розвитку міста  та проектів місцевого бюджету і подає їх на розгляд сесії міської ради.

2. Сприяє розробці і реалізації цільових містобудівних програм, місцевих програм із землеустрою, планів будівництва житлово-цивільних об’єктів  комунальної власності, санаторно-курортних закладів і культових споруд зареєстрованих конфесій, земельно-господарського устрою міста.

3. Проводить роботу по регулюванню земельних відносин по містобудівній діяльності, передбачених затвердженою містобудівною документацією і планами земельно-господарського устрою.

4.  Готує подання в Департамент ДАБІ у Львівській області «Про притягнення до відповідальності порушників містобудівельного законодавства та вимог державних будівельних норм, та вжиття відповідних заходів».

5. Приймає участь у вирішенні відповідно до законодавства спорів з питань містобудування та землекористування.

6. Готує висновки про погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

7. Організовує роботу по співпраці з державними органами, які ведуть контроль за дотриманням санітарних, пожежних вимог, вимог з питань охорони праці, екології та енергозбереження під час проектування та будівництва об’єктів.

        8. Утворює як дорадчий орган при Управлінні архітектури і містобудування, –  архітектурно-містобудівну раду міста-курорту Трускавець. Положення «Про архітектурно-містобудівну раду» та її склад затверджує виконавчий комітет Трускавецької міської ради.

        9. Організовує роботу по   розгляду проектів містобудівної документації на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Управлінні архітектури і містобудування;

       10. Результати розгляду проектів містобудівної документації архітектурно-містобудівної ради  оформляються протоколом і враховуються для подальшого доопрацювання та затвердження таких проектів.

       11.  Розглядає заяви, щодо видачі  містобудівних умов та планувальних обмежень забудови земельної ділянки у встановленому порядку затвердженого Наказом Мінрегіонбуду № 109 від 07.07.2011р.

– визначає відповідність намірів, щодо забудови земельної ділянки вимогам містобудівної документації на місцевому рівні чинній містобудівній документації (Генеральному плану в частині функціонального використання земельної ділянки);

– містобудівні умови та планувальні обмеження  реєструється Управлінням у журналі реєстрації містобудівних умов та планувальних обмежень.

       12.  Розглядає заяви, щодо видачі будівельних паспортів Наказ Мінрегіонбуду №103 від 05.07.2011р.:

– визначає відповідність намірів щодо забудови земельної ділянки вимогам містобудівної документації на місцевому рівні чинній містобудівній документації (Генеральному плану та плану зонування території в частині функціонального використання земельної ділянки);

   –  будівельний паспорт реєструється Управлінням у журналі реєстрації будівельних паспортів.

13.  Реєструє та розглядає заяви щодо оформлення паспорта прив’язки тимчасових споруд у відповідності до Наказу Мінрегіонбуду № 244 від 21.10.2011р.:

– визначає відповідність намірів щодо місця розташування тимчасової споруди будівельним нормам і комплексній схемі розміщення тимчасових споруд; 

– паспорт прив’язки тимчасової споруди оформляється і видається  Управлінням у встановленому порядку.

14. Сприяє впровадженню в проектування і будівництво прогресивних планувальних рішень, спрямованих на підвищення якості життєвого середовища, соціально-побутового та комунального обслуговування населення, а також науково-технічних досягнень, прогресивних видів і систем індустріального будівництва, нових конструкцій та будівельних матеріалів.

15.  Аналізує стан розвитку містобудування на території міста, вносить пропозиції міськвиконкому щодо його поліпшення створює архів містобудівної документації, геодезичних документів.

16. Забезпечує у встановленому порядку інформування населення про плани розвитку міста, розміщення важливих об”єктів містобудування і організовує проведення громадських обговорень і слухань детальних планів території,  планів зонування території.

            17. Приймає участь в роботі комісій   виконавчого комітету  міської ради, адмінкомісії , міжвідомчої та комісій по торгівлі, побуту, громадському харчуванню та виділення місць для організації вуличної торгівлі.

18. Здійснює контроль за збереження пам’яток культурної спадщини, що знаходяться на території міста на виконання Закону України «Про охорону культурної спадщини»:

– готує подання в Управління охорони культурної спадщини ЛОДА «Про  вжиття відповідних заходів, щодо дотримання умов збереження пам’яток культурної спадщини, що знаходяться на території міста».

 19. При управлінні створюється служба містобудівного кадастру, для ведення та реєстрації кадастрової інформації, обробки, зберігання та оновлення кадастрової інформації, підготовка та видача кадастрової інформації.    Положення про службу містобудівного кадастру затверджено рішенням Трускавецької міської ради № 258 від 09.02.2012р

20. Проводить регулювання земельних відносин з метою забезпечення прав на землю громадян та юридичних осіб,раціонального використання та охорони земель.

21.  Готує проекти рішень щодо передачі  земельних  ділянок   комунальної   власності   у власність громадян та юридичних осіб відповідно до вимог Земельного кодексу України. 

 22. Розглядає питання  та готує проекти рішень щодо надання   земельних   ділянок  у  користування  із  земель комунальної власності відповідно до вимог земельного законодавства.

  23. Готує проекти рішень з питань  вилучення  земельних   ділянок   із   земель   комунальної власності відповідно до вимог земельного законодавства.

24. Вносить  пропозиції до відповідних інстанцій, при формуванні та підготовці проектів нормативно-правових актів у галузі регулювання земельних відносин

25. Здійснює самоврядний контролю за використанням та охороною земель.

26. Готує подання в контролюючі органи що реалізують державну політику у сфері здійснення державного нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі «Про притягнення до відповідальності порушників земельного  законодавства  та вжиття відповідних заходів».

27. Готує проекти  договорів оренди земельних ділянок та додаткових угод до них.

28. Готує  договори  авансу по викупу  земельних ділянок.

29. Готує проекти  договорів купівлі-продажу земельних ділянок.

30. Здійснення контролю за сплатою орендної плати за землю.

31. Здійснення контролю за сплатою коштів за викуп земельних ділянок.

32. Здійснює прийом громадян та юридичних осіб. Надає роз’яснення  щодо відведення та оформлення земельних ділянок в оренду для будь-якого цільового призначення передбачених законом, передачі земельних ділянок безоплатно у власність, викупу земельних ділянок, припинення користування земельними ділянками, вилучення земельних ділянок для суспільних потреб. Вирішення інших питань передбачених Земельним кодексом та іншими законами України у сфері земельних відносин.

33. Виносить на розгляд постійної комісії міської ради з питань землекористування, містобудування та благоустрою та на розгляд сесії Трускавецької міської ради  проекти рішень, звернення громадян та юридичних осіб у відповідності до регламенту міської ради.

34. Виносить на розгляд міської ради пропозиції щодо раціонального використання та охорони земель у місті. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *